Wszystkie produkty

SHENZHEN TVISION TECHNOLOGY CO., LTD

  • Chiny SHENZHEN TVISION TECHNOLOGY CO., LTD profil firmy
  • Chiny SHENZHEN TVISION TECHNOLOGY CO., LTD profil firmy
  • Chiny SHENZHEN TVISION TECHNOLOGY CO., LTD profil firmy
  • Chiny SHENZHEN TVISION TECHNOLOGY CO., LTD profil firmy
  • Chiny SHENZHEN TVISION TECHNOLOGY CO., LTD profil firmy
  • Chiny SHENZHEN TVISION TECHNOLOGY CO., LTD profil firmy
Rynek Główny Ameryka Północna, Wschodnia Europa, Afryka
Rodzaj działalności Producent, Sprzedawca
marki TVISION
Ilość pracowników 145~500
Coroczne wyprzedaże 30000000-100000000
Rok założenia 2012
pc Export 70% - 80%

Wprowadzenie

Shenzhen TVISION Technology Co., Ltdrozpoczęła działalność w 2012 roku, wiodący producent i deweloper komercyjnych wyświetlaczy LCD z własnym obiektem o powierzchni 7000m2 w Chinach.Skupiamy się na niestandardowych zewnętrznych totemach cyfrowych, kiosku z ekranem dotykowym, rozciągniętym pasku LCD, systemie ściany wideo LCD, kontrolerze ściany wideo i innych rozwiązaniach wyświetlaczy LCD.Z wysokim standardem jakości, skrupulatnym wykonaniem, ścisłą kontrolą jakości, profesjonalną obsługą,TVISIONma na celu zapewnienie naszym klientom, dystrybutorom i dostawcom współpracy typu win-win.

 

Jako krajowe przedsiębiorstwo high-tech, integrujące badania i rozwój, produkcję i sprzedaż,Shenzhen TV Technology Co., Ltd(własna marka„CANLARRIZ") zajmują się głównieMaszyny reklamowe LCD,ekran dotykowy do montażu na ścianie,maszyny konferencyjne/naukowe typu „wszystko w jednym”,rozciągnięty pasek ekran LCD,pionowy stojak podłogowy cyfrowy kiosk,,orazprodukty związane z wyświetlaczem handlowym.Wszystkie nasze produkty trzymają sięCE, ROHS, FCC, CCC ISO9001i kompletne certyfikaty. Jesteśmy nie tylko producentem produktu, ale także dostawcą rozwiązań dla komercyjnego produktu wystawowego. Wysoka jakość, rozsądna cena i dobre usługi są zawsze naszą obietnicą. Jeśli potrzebujesz konkretnych certyfikatów lub innych potrzeb, daj nam znać, nasz profesjonalna sprzedaż może zaoferować najlepsze wsparcie serwisowe dla wszystkich partnerów. Bez względu na wybór z naszego obecnego modelu lubOEMorazODMTwoje własne niepowtarzalne, zawsze jesteś mile widziany!

 

Chiny SHENZHEN TVISION TECHNOLOGY CO., LTD profil firmy 0

TVISION Factory Profile

 

Historia

Chiny SHENZHEN TVISION TECHNOLOGY CO., LTD profil firmy 0

Usługa

Najlepsza usługa TVISION

Bezpłatne doradztwo przedsprzedażne / Bezpłatne znakowanie próbek

TVISION oferuje 12-godzinną szybką reakcję przedsprzedażną i bezpłatne konsultacje.Dla naszych klientów dostępne jest wszelkiego rodzaju wsparcie techniczne.

Dostępne jest tworzenie i testowanie próbek.Możemy dostarczyć próbkę na 1-7 dni, fracht jest opłacany przez klientów.

7-15 dni roboczych Szybka dostawa

Twoje zamówienie jest dostarczane przez nas, postaramy się jak najlepiej, aby zapewnić szybką dostawę do wszystkich z Was.

Ścisła kontrola jakości produkcji

a) Kontrola surowców

Na naszym terenie działa wielu producentów surowców i utrzymujemy z nimi dobre relacje, mamy od nich dużą i stabilną ilość zakupów i gwarantują nam dostarczanie nam materiału o stabilnej jakości.Zorganizowali osobę odpowiedzialną tylko za produkcję i dostawę naszego materiału, aby zapewnić bezpieczną jakość.

b) Warsztat

Mamy teraz wysokiej klasy warsztaty bezpyłowe, a każdy pracownik jest zmuszony nosić czapki z klipsami i ochraniacze na buty.Zanim wejdą do warsztatu, w celu zachowania higieny znajduje się prysznic powietrzny.Dzięki temu środowisko pracy jest czyste i bezpieczne.

c) Kontrola jakości

c1.Kontrola jakości w warsztacie
Czterech przełożonych sprawdzi, czy produkty spełniają jakość
c2.QC w opakowaniu
Pracownicy sprawdzają, czy paczki nie zawierają włosów i kurzu przed wykonaniem opakowania.

d) Reklamacje jakościowe

Jeśli jacyś klienci zgłoszą reklamacje dotyczące jakości, przekażemy je naszemu zespołowi serwisowemu.Zgłoszą się bezpośrednio do naszego kierownika fabryki. Zwykle w ciągu 24 godzin organizujemy spotkanie z działami produkcji, zakupów i pakowania, a w ciągu 48 godzin odpowiemy, przekazując informację zwrotną i rozwiązanie.

Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje na temat naszego DIGITAL SIGNAGE, nie wahaj się z nami skontaktować!Czekamy na Twoje zapytania na nasz e-mail: larry.zhou@evision-display.com i czekamy na współpracę z Tobą.

 

 

Nasz zespół

Zespół TVISION wita!

TVISION łączy najlepsze profesjonalne talenty i technologie dla wysoko wykwalifikowanego profesjonalnego zespołu.Posiadamy dział badawczo-rozwojowy, dział kontroli jakości, dział obsługi posprzedażnej, dział produkcji i dział sprzedaży, w ramach rozszerzenia naszej działalności witamy więcej przyjaciół.

Chiny SHENZHEN TVISION TECHNOLOGY CO., LTD profil firmy 0

Szkolenie jest podstawowym kursem dla wszystkich członków i będziemy organizować różne szkolenia, które pomogą nam doskonalić nasze umiejętności i Pozwól nam odnaleźć piękno życia.Cenimy sobie czas, który wspólnie uczymy się i uczymy.

Chiny SHENZHEN TVISION TECHNOLOGY CO., LTD profil firmy 1

Posiadamy 3 linie produkcyjne i warsztat bezpyłowy, aby zapewnić, że na ekranie lcd nie ma kurzu

Chiny SHENZHEN TVISION TECHNOLOGY CO., LTD profil firmy 2

Chiny SHENZHEN TVISION TECHNOLOGY CO., LTD profil firmy 3

Chiny SHENZHEN TVISION TECHNOLOGY CO., LTD profil firmy 4

Chiny SHENZHEN TVISION TECHNOLOGY CO., LTD profil firmy 5

Nasz szef, pan Zhou, to żartobliwy dżentelmen.Pod jego kierownictwem firma dobrze prosperuje

Chiny SHENZHEN TVISION TECHNOLOGY CO., LTD profil firmy 6

Nasz zespół R&D jest młody, entuzjastyczny i energiczny, a ich kreatywność każdego roku sprawia, że ​​produkty wytwarzane przez naszą firmę zawsze mają niepowtarzalny urok.

Chiny SHENZHEN TVISION TECHNOLOGY CO., LTD profil firmy 7

 

 

 

Zostaw wiadomość